Zbůsob nošení kabelky
Zdroj: Profimedia
Velké odhalení

ŽENY, POZOR: Jakým způsobem nosíte obvykle kabelku? Mnohé to o vás vypovídá!

Kabelka je nedílnou součástí každé ženy. Avšak existuje více způsobů, jak svůj oblíbený a zároveň praktický doplněk můžete nosit. Uchopení pokládáte možná za samozřejmost, vědci však toto tvzení vyvrací.

1. Přehazujete ji jen volně přes rameno?

Jste velmi praktická a máte ráda vše blízko sebe. Takové nošení kabelky je nejjednoduší způsob- tašku volně přehodíte a odcházíte z domu. Milujete volnost a takové nošení kabelky je pro vás to pravé. I přes jednoduchost tento styl neztrácí eleganci.

2. Dáváte přednost kratším uším a k tomu na ramenou?

Vy jste velké racionalistky. Věci ve vašem životě jsou buď dobré nebo špatné. Jste si dobře vědomé rizik, které život přináší, proto jste k vašim věcem více obezřetné. Jakmile kabelku na rameno dáte, ihned se jí chytíte a nepustíte. 

3. Vždy ji raději překřížíte?

Přehodit přes sebe kabelku křížem a odejít z domu je pro vás to pravé. Vy, které máte rády tento způsob nepůsobíte zrovna nejelegantněji. Máte rády pohodu, kterou si tímto stylem nošení umíte zařídit. K věcem ve vašem životě přistupujete spíše lhostejně. 

4. Máte ji raději před sebou?

Nikdo vám nemůže mít za zlé takovéto nošení. Jste velmi obezřetné a opatrné. Avšak tento styl upozorňuje na vaší největší slabinu, kterou je plachost. Snažíte se snad kabelkou obrnit před vaším okolí? 

5. Schováváte ji za zády?

Tento způsob patří lidem, kteří ví, co od života chtějí a umí si jít za svým. Milujete svobodu, a proto je pro vás tento způsob dokonalý. Jste velmi důvěřivé a otevřené lidem. Přece jen- buďte někdy více opatrné.

6. Položit na předloktí je pro vás to pravé?

Jste si dobře vědoma svého postavení. Tomuto stylu propadá i některé známé osobnosti. Většinou sem patří úspěšné ženy, které mají co ukázat. Jste velké extrovertky, které se ve společnosti nebojí na ledacos ukázat.  

7. Držíte ji v ruce?

Jste velmi akční a především praktické. Pro své pohodlí uděláte cokoliv. Držení v ruce patří většinou úspěšným ženám. Pro svoji práci potřebujete několik věcí, které rády uložíte do své stylové "aktovky". 

 

 

Autor: ad

Diskuze