Vlasy - 2
Zdroj: Profimedia
Super tipy

Toužíte po dlouhých vlasech? Stačí málo a vaše hříva poroste rychleji! Zkuste to

Vždycky jste toužili po krásné dlouhé hřívě, ale nikdy vám vlasy nenarostly tak, jak jste si přáli? Zkuste se držet těchto rad a výsledek vás překvapí...

- Zastřihávejte si pravidelně konečky, jinak vám vlasy neporostou tak rychle, jak byste si přáli. krátké zastřižení pomůže zbavit se poškozených konečků. Od těch se totiž jiank může poškození šířit až ke kořínkům.

- Nezapomínejte na kondicionér. Chrání vlasy před poškozením, které jim může způsobit například ručník.

- Pomáhejte si ingrediencemi z kuchyně, například šťávu z česneku či cibule, jablečný ocet, kokosové mléko nebo pivo. Tyto suroviny podporují růst vlasů.

- Pravidelně svým vlasům dopřávejte výživné oleje a masky. Můžete použít i přírodní ingredience jako je třeba med, citrón, avokádo, olivový olej nebo šťáva z cibule.

- Vyměňte bavlněné povlečení za hedvábné nebo saténové. Vlasy se budou během noci méně lámat a motat. To znamená, že budou také méně poškozené a rychleji porostou.

- Po mytí hlavy si vlasy nebalte do ručníku. Je to chyba, které se dopouští mnoho žen. Ručník vlasy poškozuje. Stejně tak se vyhněte fénům a dalším tepelným přístrojům pro úpravu vlasů.A když už si vlasy musíte fénovat nebo žehlit, používejte produkty s tepelnou ochranou a vlasy si nechce alespoň ze 60 % vyschnout přirozeně.

- Nemyjte si vlasy přehnaně často. Extrémní mytí může vést k vysušování vlasů a ztrátě jejich přirozené mastnoty.

Autor: mk

Diskuze