Hvězdy seriálu Ulice, kterým se narodily děti - 1
Zdroj: Profimedia
Pyšní rodiče...

TADY JSOU: Jakým hvězdám Ulice se narodily děti? Podívejte se, kdo se stal šťastným rodičem!

Všechny je znáte z oblíbeného seriálu TV Nova Ulice. Jak to ale mají v osobním životě? Kdo se z těchto hvězd stal ve svém osobním životě rodičem? O některých jste to možná ani nevěděli.

8 fotek
Jana Bernášková (36), kterou znají fanoušci seriálu Ulice jako usměvavou a křehkou Bety, se stala pyšnou maminkou malé Justýnky, která je prý pořádná parádnice. Seriálovou Digi, kterou hraje Míša Maurerová (37), si diváci okamžitě zamilovali. Ta se stala hned dvojnásobnou maminkou, když porodila dvě krásná dvojčátka Magdalenku a Pepíčka. Petr Vacek (52) alias Tomáš Jordán je v současné době čtyřnásobným tatínkem. No, uvidíme, jestli bude Petr ještě pokračovat.

Míša Tomešová (25) alias Bětka se stala maminkou teprve před měsícem. Herečka ale už nyní s malým Kristiánkem vyráží na návštěvy různých kaváren a celá jenom září štěstím. I na novopečeném tatínkovi a partnerovi Míši Romanu Tomešovi (29) je vidět, že momentálně prožívá velmi šťastné období. Seriálová Lenka Hejlová, kterou si zahrála Michaela Badinková (38), se stala pyšnou maminkou dvou krásných dcerušek.

Roman Vojtek (44) alias Hynek Urban je taktéž dvojnásobným pyšným tatínkem. V seriálu Ulice propadl Roman kouzlu herečky Anety Krejčíkové (25). Diváky oblíbená Světlana, kterou ztvárnila herečka Tereza Bebarová (41), je hrdou maminkou dcerky Klaudinky. Nesmíme však zapomenout na seriálovou Lídu Farskou, kterou si zahrála Jana Birgusová (33). Tak co? Věděli jste o všech svých oblíbencích, že se z nich v osobním životě stali rodiče?

Autor: mic

Diskuze