MUDr. Antonín Pařízek o porodu Kate - 1
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj
Speciální metody

Jak mohla vypadat Kate tak dobře jen několik hodin po narození syna? Nečekané tajemství porodu!

25. 4. 2018

Celý svět strnul úžasem, když uviděl vévodkyni Kate (36) jen několik málo hodin po porodu malého princátka. Jak je možné, že vypadala tak úžasně?

8 fotek
Vévodkyně Kate v pondělí 23. dubna přivedla na svět v pořadí již třetího společného potomka, kterého má s princem Williamem (35). Trojnásobní rodiče se hned podle tradice pochlubili malým princem už na prahu nemocnice, kde čekali nejen příznivci královské rodiny, ale i snímku chtiví novináři.

Více než miminko však všechny překvapil vzhled vévodkyně. Žena, která je po tak náročném výkonu, jako je porod, vypadá rozhodně jinak! Myslí si lidé po celém světě. Dokonalý make-up, žádné patrné známky únavy, úsměv na rtech, perfektní účes... Kate naživo vypadala jak kdyby vyskočila z titulku časopisu pro maminky s dětmi... Pokud se i vy domníváte, že za jejím vzhledem stojí nákladná péče profesionálních stylistů a vizážistů, patrně tomu tak úplně není.

Kate totiž údajně rodila pomocí takzvaného hypnoporodu, což je speciální metoda, během které je rodička částečně v hypnóze. Součástí této metody je i relaxace a speciální dýchací techniky, které rodičce pomáhají odbourat strach z porodu a tím i částečně bolest. A právě to může být podle názoru odborníka důvod, proč byla Kate tak neobvykle svěží. „Že vévodkyně vypadala pár hodin po porodu tak skvěle? Inu, možné to je. Jsou takové typy žen, že mohou i dvě hodiny po narození děcka jít v klidu domů a ani na nich nepoznáte, že rodily. Je to velmi individuální," uvedl pro Blesk.cz prof. Prof. MUDr. Antonín Pařízek, CSc., který je vedoucím lékařem Perinatologického centra porodnice U Apolináře.

Slyšeli jste už o metodě takzvaného hypnoporodu?

První fotka s královským miminkem má skryté poselství. Dojme vás
Tohle by Kate nosit neměla aneb Jak by měl vypadat těhotenský šatník?

Autor: bin

Diskuze