Jak držíte svůj telefon? - 1
Zdroj: Brightside.me
Zajímavé

Jak držíte svůj chytrý telefon? Budete překvapeni, co všechno to o vás vypoví!

Chytré telefony dnes používá každý. Jen těžko bychom hledali někoho, kdo ho nemá. Od školáků po dospělé, téměř každý nějaký vlastní. Máme pro vás jednoduchý test, který vám o vás prozradí zajímavé informace podle toho, jak držíte telefon.

Podívejte se na obrázek a zjistěte, kterému úchopu telefonu na něm, se nejvíce podobá ten váš. Poté si níže přečtěte, co to o vás vypovídá. Možná budete překvapeni, jak to na vás sedí.


1. Držíte ho jednou rukou

Pokud se vám daří držet telefon jednou rukou a zároveň na něj ťukat palcem, jste extrémně jistý člověk. Nemáte problém riskovat, ovšem moudře, což vám pomůže dosáhnout požadovaných výsledků. Ve vztazích to ale máte opačně! Do žádného nejdete po hlavě. Dáváte si na čas a nejdříve si toho druhého pořádně proklepnete. Ostatní vás proto mohou považovat za příliš izolovaného a vyhraněného člověka.

2. Pomocí jedné ruky podepíráte telefon a palcem druhé ruky poklepáváte

Tento způsob držení telefonu značí moudrost. Jste intuitivní, inteligentní a rozumný člověk. Také máte ale rádi jistotu. Vše si nejdřív naplánujete, než to uděláte. Snažíte se rozumět všemu, co se vám v životě děje. Ne vše se dá ale vysvětlit! Co se týče vztahů, hodně lidi soudíte. To vám může škodit.

3. Držíte telefon oběma rukama a používáte oba palce

Jste rychlí, efektivní a připraveni se okamžitě rozhodovat. Snadno se přizpůsobíte, umíte improvizovat. Pokud jde o lásku, už to tak snadné není. Často se vám nedaří přiblížit se člověku, který se vám líbí, kvůli vaší asertivitě. Té se může zaleknout každý potencionální nápadník.

4. Držíte telefon v jedné ruce a poklepáváte ukazováčkem druhé ruky

Jste tvořivý člověk. Máte spoustu skvělých nápadů, které se snažíte v životě realizovat a docela vám to jde. Máte rádi samotu, kdy si utřídíte všechny své myšlenky. Ať jde o nový projekt, malbu nebo knihu, vaše práce mají obvykle úspěch. Ve vztazích jste však plaší, což často brání jejich rozvoji. Když vás ale někdo pozná, bude ohromen vaší osobností.

Autor: mk

Diskuze