Orgasmus
Zdroj: Profimedia
Za zkoušku nic nedáte

Vědci přišli se zajímavým zjištěním: Smrkání má vliv na sílu ženského orgasmu!

17. 5. 2018

Otázka, na kterou se jistojistě ptal někdy každý. Ať už je to muž, nebo žena. A odpověď? Němečtí vědci se o ni podělili!

Vědci z univerzity v Drážďanech se zabývali sexem ve spojení s mozkovými funkcemi. A obecně nepřišli na nic světoborného. Dobrý sex vzniká v první řadě v hlavě každého jednotlivce! Což každý dobře ví... Když nemáte náladu, může se váš protějšek snažit sebevíce a orgasmu zkrátka nedosáhnete. Tedy, pokud k sexu vůbec dojde...

Podle podrobnějších výsledků studie ale došli vědci k jedné zajímavé informaci. A to té, že smrkání má nečekaný vliv na sílu ženského orgasmu. „Zdá se, že dobrý čich může být jednou z metod, jak dosáhnout orgasmu,“ sdělil s nadšením psychoterapeut Phillip Hodson.

To znamená, že když se žena před aktem pořádně vysmrká, je větší pravděpodobnost, že zažije jeden z nejlepších orgasmů svého života, než kdyby se milovala s plným nosem. Na tuto skutečnost přišli na základě výzkumu, ke kterému využili vzorku 70 respondentek, a tak nechtějí s jistotou tvrdit, že se dá na tyto závěry spolehnout. Každopádně je jisté, že když se předtím vysmrkáte, bude se vám lépe dýchat. A to je při sexu také třeba!

Autor: bin

Diskuze