Marek Ryba a Martin Maléř - 1
Zdroj: TV Nova
Auvajs

FOTO: Jak dopadne dnešní rvačka v Ulici? Maléř s farářem Rybou si dají do zubů hned osmkrát!

Už dnes schytá Aleš Háma alias farář Marek Ryba od Martina Maléře v podání Tomáše Dastlíka pořádnou nakládačku. Tvrdé rány pěstí, rozseknutá tvář a monokly. Tak dopadnou oba aktéři a na tohle natáčení dlouho nezapomenou. Proč?

6 fotek
Zatímco Tomáš Dastlík na něj bude vzpomínat se smíchem, Aleš Háma se smíšenými pocity. Tomáš se prát umí, v minulosti se totiž věnoval bojovým sportům, zato pro Aleše byla bitka před kamerou naprostou premiérou. "Aleš Háma je velice mírumilovný člověk, bylo na něm vidět, že se vůbec neumí prát," vzpomíná Tomáš Dastlík. "On dokonce sbalil pěst tak, že palec schoval pod prsty. Kdyby chtěl takhle dát někomu ránu, tak si palec vykloubí," prásknul na kolegu se smíchem.

Svoji rvačku si dokonce natrénovali pár dní dopředu v tělocvičně. "Trénovali nás kaskadéři a judisti. Byla u toho legrace, ale kdybychom měli dát takovou ránu, jakou nám ukazovali, nejspíš by se ani jeden z nás už nezvedl ze země," vypráví Aleš Háma s tím, že navzdory tomu, že není žádný rváč, výsledek stojí za to. "Vypadá to jako opravdová hollywoodská bondovská rvačka. Je to maso," tvrdí Háma.

Rvačka, kterou diváci TV Nova uvidí v seriálu Ulice už dnes, se točila celkem osmkrát. „Zřejmě i proto, že jsme se s Alešem pořád smáli,” prozradil Tomáš Dastlík alias Martin Maléř.

Autor: niž

Diskuze