Po 28 letech

Jak dnes vypadá šprtka Dana z Krok za krokem? Je z ní sexy čtyřicítka! FOTO

Od prvního natáčení seriálu Krok za krokem uteklo neskutečných 28 let. Od té doby její hvězdy zestárly a mnohé dospěly. Stejně jako Staci Keanan (43) alias Dana Foster, které v té době bylo pouhých patnáct let. Jak vypadá dnes?

5 fotek
Postava Dany Foster z legendárního devadesátkového seriálu Krok za krokem byla u diváků velmi oblíbená pro svoji inteligenci a sarkastický smysl pro humor, který praktikovala především při komunikaci s přihlouplým nevlastním bráchou J.Tem. Stejně jako mnoho mladých herců, i ona už v životě větší hereckou příležitost nedostala.

Herečka ruského původu, vlastním jménem Anastasia Sagorsky, se dodnes objevuje v malých roličkách. Před herectvím ale údajně upřednostnila studium práv, a tak přání její matky, mít z dcery velkou hereckou hvězdu, tak úplně nevyšlo.

Staci se v roce 2015 vdala za herce Guye Birtwhistlea. Děti ale nemají. Když se však podíváte na fotky, musíte uznat, že představitelka Dany vůbec nestárne! Největší změnou na její tváři jsou brýle, které většinou rodačku z Pennsylvanie nosí.
 

Autor: bin

Diskuze