Avengers
Zdroj: Oficiální zdroj
Lepší nebo horší?

Jak by vypadali Avengers, kdyby filmaři zachovali jejich komiksový vzhled? FOTO

18. 5. 2018

Jedním z nejočekávanějších filmů tohoto roku byl bezpochyby Avengers: Infinity War. Premiéra už je za námi a lidé jsou nadšeni. Přemýšleli jste ale někdy, jak by vypadali superhrdinové z filmu, kdyby byli přesně okopírovaní z komiksů?

14 fotek
Film přinesl velkou bitvu superhrdinů se záporákem Thanosem a snažili se odvrátit zkázu celého vesmíru. Svoje síly tentokrát dohromady spojili všichni superhrdinové z doposud natočených marvelovských filmů, chyběli jen Antman a Hawkay.

Avengers se dostali pod kůži mnoha fanoušků a lidé je milují. Přemýšleli jste ale někdy, jak by vypadaly postavy z komixů, kdyby je Marvel neudělal pro film trochu „realističtější“ a neměli trochu úprav?

Pokud by Marvel zůstal věrný původním verzím, někteří by vypadali trochu jinak. Looperovi se chtěli přesvědčit, zda jsou upravené vzhledy postav pro film lepší a pomocí photoshopu je upravili do podoby komiksových hrdinů. Pravdou je, že Marvel odvedl dobrou práci a filmové postavy vypadají o dost lépe. Některé z komiksových verzí nelze brát úplně tak vážně, protože postavičky vypadá občas trochu směšně.

Autor: mk

Diskuze