Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová - 1
Zdroj: Instagram
Nemyslíš, zaplatíš

SPADLA KLEC: Jágrova Veronika musí v Americe zaplatit tučnou pokutu! Jakého činu se dopustila?

Partnerka legendárního hokejisty Jaromíra Jágra (44) Veronika Kopřivová (25) je sice krásná žena a v modelingu by jistě zabodovala, ovšem jsou i situace, kdy jí je pěkná tvářička houby platná... Za co musí zaplatit obrovskou pokutu?

7 fotek
Veronika Kopřivová si totiž v Americe vysloužila pokuty, které podle webu iSport.cz dosahují až výše 30 tisíc korun. Jakého přestupku se dopustila? „Párkrát jsem jela trochu rychle a taky jsem špatně parkovala,“ prozradila kráska na sociální síti. Zároveň všechny ujistila, že její movitý přítel Jaromír Jágr pokuty rozhodně neplatí a Veronika proto musí pracovat celé noci, aby své prohřešky splatila. „Dostala jsem za poslední dobu hodně pokut a musím si na to vydělat,“ řekla možná budoucí paní Jágrová. 

Asi vás napadne, co asi Veronika tou prací myslí. Je totiž všeobecně známo, že manželky a přítelkyně hokejistů nepracují a pouze se starají o pohodlí partnerů. Veronika má ovšem svůj vlastní e-shop s oblečením, který si podle svých slov spravuje pouze ona sama.

Co myslíte, kolik toho musí kráska prodat, aby všechny své pokuty zaplatila? A věříte jí vůbec, že to jde opravdu z její kapsy?

ČTĚTE TAKÉ:

Zpověď Jágrovy Veroniky: O striptýzu u tyče i těžkém dětství

 

Autor: bk

Diskuze