Jaromír Jágr a Tomáš Plekanec - 1
Zdroj: Profimedia
Vtipálek

Jágr o Plekancovi: Řekl, co se mu nezdá na manželovi Lucky Vondráčkové!

Dva kamarádi zanedlouho nastoupí v hokejovém utkání proti sobě. Co na Plekyho, jak se Plekancovi přezdívá, prozradil jeho občas spoluhráč, občas protihráč Jaromír Jágr? Z kamaráda si chvílemi dělal pěknou legraci a řeč přišla i na Lucii Vondráčkovou!

5 fotek
Brzy se začne NHL a hokejové týmy se budou rvát o nejprestižnější titul hokejových mistrů v Severní Americe. Vybojovat trofej budou některým týmům pomáhat i čeští hokejisté. Nejznámější český hokejista Jaromír Jágr nastoupí za Florida Panthers, Tomáš Plekanec za Montréal Canadiens. A už teď je jisté, že proti sobě v utkání nastoupí!

Bude to tedy i bitva přátel. Jágr i Plekanec pocházejí oba z Kladna a znají se už řadu let. Blíže se seznámili až na jednom z charitativních utkání, které Jágr každý rok pořádá. A jak Jágr skromně dodává: „Mimochodem na téhle akci také poznal svou budoucí ženu, takže za tohle je mi dlužný!“

Jágr promluvil dokonce i o svém názoru na módní vkus jeho hokejového přítele. Kdo ze dvou špičkových českých hokejistů je podle něj vtipnější a kdo se umí lépe oblékat? Tady nad ničím dlouho neváhal: „Já jsem vtipnější, rozhodně. Taky se lépe oblékám, tady vůbec není o čem.“ Jágrův styl se od toho Plekancova vždycky hodně lišil. Jágrovy vlasy v podobě dlouhého květáku v devadesátých letech, které se staly jeho poznávacím znamením, bychom si stěží dokázali na jeho kolegovi představit, stejně jako Jágra nikdy neuvidíme v roláku, který je zase typický dnes pro Plekance. „Rolák ke krku, který nosí, se mi nelíbí. Přijde mi to divný (smích),“ komentuje Jágr Plekancovu módu.

Jágrovy pověstné vlasy už jsou dávno pryč, ale k tomu, aby ho lidé na ulici poznali, je rozhodně hokejová hvězda nepotřebuje. Jak to má s poznáváním své osoby na veřejnosti Tomáš Plekanec? Jeho ženu, známou zpěvačku Lucii Vondráčkovou, samozřejmě lidé poznávají. I na tohle má Jarda jasný názor. „Myslím, že mě a Lucii by lidi poznali nejdříve, a pak teda Tomáše. Když bude mít štěstí, (smích)“ řekl Jágr pro Blesk.

Modelky a hokejisti. Odhaleno, co všechno je k sobě přitahuje?

Autor: ryn

Diskuze