Každý svou cestou

Jágr bude na Vánoce sám! Kopřivová je už ze všeho otrávená a balí si kufry

Během Vánoc se zvykem, že lidé tráví svátky společně. Být obklopen těmi nejbližšími, je to nejdůležitější. Veronika Kopřivová (27) a Jaromír Jágr (46) to takhle ale zřejmě necítí. Veronika ohlásila, že si balí kufry.

4 fotky
Jágrova Veronika zřejmě Vánoce moc v lásce nemá. To plyne i z jejího nedávného vyjádření na Instagramu. „Děsí mě to slovo ‚vánoční‘, přemýšlím, co vůbec letos na Vánoce/Silvestra bude, zatím to vypadá na odlet pryč a budu dělat, že žádné svátky a Vánoce nejsou. Doma ještě nemám žádnou výzdobu, svíčku, první a druhý advent jsem ani nepostřehla, dárky mám tak dva, cukroví zatím taky nechystám, a když na Instagramu vidím, jak ostatní mají vánoční náladu a vánoční dekorace, tak se cítím blbě, ale snad v tom nejsem sama. Všude začíná bejt plno lidí a to mě dost stresuje. Jsem celkem introvertní asociál, takže co půjde, nakoupím přes internet,“ napsala.

Vypadá to tedy, že Jarda bude na Vánoce sám, nebo se svými rodiči v Kladně. Veronika se zatím bude válet někde na pláži a užívat si sluneční svit a teplo. Loni přitom v Calgary pekla cukroví a chlubila se tím na Instagramu. Být ženou v domácnosti už se jí však pravděpodobně nechce. Vánočka, cukroví, ani štědrovečerní večeře, se letos konat nebudou.

Možná už Veroniku přestalo bavit se přetvařovat. „Vánoce a tyhle svátky kolem nikdy nepatřily mezi mé oblíbené období. Vždy tomu tak bylo a stále je. Oslavila bych jen narození Ježíše, ale ten blázinec co za ty roky náma lidma vytvořil, tlak, a jak se všichni maj najednou moc rádi a kupují si kraviny, mi přijde na hlavu,“ postěžovala si svým sledujícím.

Autor: mk

Diskuze