Stanislav Fišer
Zdroj: isifa.com
Upřímnou soustrast??!!

Já jsem živý! volal rozzuřený Stanislav Fišer. V Karlových Varech ho omylem pohřbili

Deprimující zkušenost má za sebou herec a dabér Stanislav Fišer. Český Vinnetou musel sledovat svůj vlastní nekrolog. Pořadatelé MFF v Karlových Varech ho omylem zařadili na seznam zesnulých.

Seděl u televize, sledoval závěrečný ceremoniál MFF v Karlových Varech, když uslyšel, že zemřel. Tuhle zkušenost byste asi nikomu na světě nepřáli. Začnete přemýšlet, jestli to není pravda. Pořadatelé omylem zařadili Fišera do seznamu herců, kteří za poslední rok zemřeli.

V šoku byl národ, v šoku byli návštěvníci, v šoku byl i sám Stanislav Fišer (83). Ten sice kvůli rakovině přišel o hlas, ale stále žije a je umělecky aktivní.

"Já to vůbec nechápu, oni se zbláznili! Koukám na obrazovku a vidím, že jsem v seznamu mrtvých," vykládal rozčilený Fišer Blesku. "Jsem živý a vůbec nic se neděje!" přesvědčoval novináře.

Jak se to mohlo stát? Fišer se domnívá, že to je kvůli smrti "Vinnnetoua" Pierra Brice, v jeho nejslavnějších rolích totiž hovořil jeho hlasem. "Jsem živý a vůbec nic se neděje! To určitě spletli na základě úmrtí Pierra Brice, kterého jsem daboval, a který zemřel."

Fiše žádá omluvu. Té se mu hned dostalo. Mluvčá festivalu Uljana Donátová vše uvedla na pravou míru. Cituje jí Blesk. "Byl to omyl! Panu Fišerovi se moc omlouváme. Velice nás to mrzí. Přejeme mu ještě hodně dlouhých let života."

Autor: pul

Diskuze