Iveta Vítová se vrací do TV Nova
Zdroj: TV Nova
Milý Ježíšku...

Iveta Vítová psala Ježíškovi! Co si společně s dcerkou přeje a jak bude trávit Vánoce?

Iveta Vítová (33) se už s manželem a dcerou Anetkou chystá na Vánoce. Jak je bude trávit letos, nám prozradila na letošním dětském Festivalu Mini, kam zavítala i s dcerkou.

Modelky a moderátorky Ivety Vítové jsme se zeptali, jak bude trávit letošní Vánoce. „Plánujeme klasicky nazdobit stromeček, budeme mít kapra, dárky, prostě klasické Vánoce. Už nám svítí i světýlka, která jsme daly s Anetkou do oken. Také chodíme na rozsvěcování vánočního stromečku, které se koná u nás na vsi. Tyhle tradice mám ráda. Podle mne jsou Vánoce nejhezčí svátky za celý rok. Takže já si je užívám a hrozně mě baví nakupovat takové ty malinké vánoční serepetičky, ozdobičky a tak," řekla moderátorka Prásku.tv.

Adventní věnec jí ale pravidelně dělá maminka. Iveta totiž prozradila, že není moc zručná. „Mne to moc nebaví ani vyrábět. Mne to baví spíš koupit a někam to naaranžovat a mít v baráku takový ten vánoční nádech. Ale s Anetkou pečeme. Peču více méně kvůli Anetce, abychom měly takové to zadostiučinění, že jsme spolu něco udělaly pro Ježíška. Pekly jsme už loni, ale to jí byly dva roky a moc to neřešila. Letos už se na to těší. Občas spolu upečeme nějakou buchtu nebo bábovku, takže ona už ví, že mi musí podávat vajíčka a tak. Nejradši ale strká prsty do hladké mouky. Takže ten úklid je potom úžasný."

 A s dcerou Anetkou letos Iveta dokonce poprvé psala Ježíškovi. Co si obě přejí? „Já jsem si od Ježíška přála batůžek a Anetka začala v autě řešit, jak to ten Ježíšek unese, když už ponese dárky pro ni," smála se Iveta. „Myslím, že letos to budou poprvé takové Vánoce, že je bude vnímat."

Autor:

Diskuze