Iveta Vítová
Zdroj: oficiální zdroj
Krásná maminka

TO JSOU EMOCE! Moderátorka Iveta Vítová vzpomíná na Novu: Nejlepší období mého života

Krásná modelka a bývalá moderátorka televize Nova ve středu 4. 11. pokřtila knihu své kolegyně Evy Čerešňákové. Jak vzpomíná na moderování Televizních novin?

Iveta Vítová je stále na mateřské dovolené. Její dvouleté blonďaté štěstí ji naplňuje každým dnem, nicméně v myšlenkách se stále vrací i ke své poslední práci – moderování Televizních novin. Jak na toto období vzpomíná?

Na křtu knihy Evy Čerešňákové "Miss – sny vs. realita" byla Iveta "kmotrou", která nejen že se na knize podílela, ale dokonce i na křtu předčítala kousek jako návnadu. Moderátorský um se v ní tedy rozhodně nezapře.

"Když jsem tady četla, tak jsem si uvědomila, jak jsem už tak dlouho necvičila čtení, dýchání, intonaci... Takže jsem z toho měla hrozný respekt a strach, protože jsem tímto úkolem byla pověřena chvíli před zahájením."

A jak kráska vzpomíná na Televizní noviny? "Musím říct, že mě moderování baví. Už se na to hrozně těším, doufám, že se na Novu vrátím, chtěla bych zase do zpravodajství. Tahle práce mě neustále udržovala ve všeobecném povědomí, co se děje ve světě. Teď, jak jsem na mateřské, tak už jsem trochu barbar, ten přehled mi chybí. I kvůli tomu se chci vrátit."

Autor: niž

Diskuze