Ivana Jirešová - 1
Zdroj: Profimedia
Správný přístup?

DALŠÍ ROZCHOD: Ivana Jirešová je opět bez partnera! Proč na muže zanevřela?

Půvabná herečka z Ordinace v růžové zahradě 2 Ivana Jirešová (39) neprožívá zrovna nejšťastnější období. Po rozpadu manželství jí nevyšel další vztah. Jak hodlá neúspěch s muži řešit?

7 fotek
Herečka Ivana Jirešová se začíná nápadně podobat své seriálové roli barmanky Lucie, která měla v seriálu Ordinace v růžové zahradě velký problém najít správného partnera.

V současné době si líže rány z dalšího rozchodu. Tentokrát to nevyšlo s pohledným Štěpánem, se kterým se dala dohromady krátce po opuštění manžela Viktora Dyka (46). Teď si chce dát od randění pauzu a zůstat chvilku sama. „Je dobré být také někdy sama se sebou, proto jsem se rozhodla, že si teď od mužů dám pauzu,“ svěřila se expres.cz. Podle jejích slov vztah uspěchala a raději se bude místo hledání partnera věnovat dceři.

Herečka na nový vztah spěchat nemusí. Jak sama ukázala v soutěži Tvoje tvář má známý hlas 2, tak je stále velmi atraktivní a její dívčí postavu by jí mohly leckteré mladší hodně závidět. Pokud se tedy bude na vztah ještě někdy cítit, je jasné, že o nápadníky rozhodně nebude mít nouzi.

Autor: Beat

Diskuze