Ivana Jirešová
Už si nejsou pdoobné

Ivana Jirešová si vyrazila s dcerou: Sofie radikálně změnila vzhled a je k nepoznání! FOTO

12. 9. 2018

Hvězda Ordinace Ivana Jirešová (41) vyrazila do společnosti s dcerou (13). Ta se nedávno rozhodla změnit svůj vzhled. Nový střih i barva vlasů jí ale moc sluší.

6 fotek
Herečka Ivana Jirešová alias barmanka Lucie ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 1 se objevila na tiskové konferenci k projektu Bubny do škol. Nepřišla sama. Po delší době s sebou vzala i svou Sofii Fridu.

Ivanina dcera, která své mamince dříve byla hodně podobná, je nyní k nepoznání. Nechala si obarvit vlasy na hnědo a ostříhat na mikádo s ofinou. To všechno i přes zákaz matky, píše deník Blesk.

Ze Sofie je už velká slečna a aktuálně se dostává do věku, kdy začíná řešit svůj vzhled. Po obarvení a změně střihu vlasů vypadá najednou jako někdo úplně jiný. Mnozí si dokonce mysleli, že je to Ivanina kolegyně nebo kamarádka. „Sofie je v pubertě, takže občas jde hlavou proti zdi nebo ke kadeřníkovi,“ zavtipkovala oblíbená herečka z Ordinace.

Seriál Ordinace v růžové zahradě můžete sledovat každé úterý a čtvrtek ve 20.15 na TV Nova. Uplynulé díly si můžete zdarma pustit na video-portálu Nova Plus.

Autor: mk

Diskuze