Ivana Jirešová - 1
Zdroj: Vapiano
Rozhodně nelenila

Ivana Jirešová si užila parádní léto: Prázdniny plné aktivit a cestování!

5. 9. 2018

Herečka Ivana Jirešová si užila parádní léto. Po dlouhé době si udělala dlouhé prázdniny, cestovala a věnovala se sportu a milované józe.

8 fotek
„Měla jsem dva měsíce volno, bylo to úplně boží. Jsem teď v tom věku, kdy ženy prožívají tzv. druhou mízu, tak jsem si to pěkně užila! Jakoby se ve mě uvolnily všechny možné strachy...cítila a cítím se teď mladě a odpočatě!

Myslím, že každý z nás potřebuje občas jen tak nic nedělat a nechat věci plynout...,“ usmívá se charismatická herečka. „Byli jsme na Tenerife, pak v Krkonoších, v Jižních Čechách, nakonec v Řecku na takovém malém ostrově. Hodně jsem plavala, běhala, věnovala jsem se józe, sobě i rodině. Krásný to bylo,“ říká.

„Jen tak jsem žila a vnímala krásu kolem sebe a objevila jsem, že je to naprosto úžasné. Člověk si začne všímat úplně jiných věcí, a také jsem si uvědomila, že toho k životu zas tak moc nepotřebuji." Od září se zase bude naplno věnovat divadlu a připravuje se na další role.

„Občas jsem si říkala, že je to zvláštní, že vlastně nic nemusím, chvíli jsem bojovala s pocitem viny a pak mě to naštěstí přešlo! Jsem odpočatá a moc se těším do práce “ dodává Ivana.

Herečku jsme potkali v italské restauraci Vapiano. „Jdeme na večeři, mám ráda grilovanou zeleninu, ryby, krevety, dobré víno a pak jdeme do kina na Whitney Houston, už se moc těším,“ říká Jirešová.

Autor: mk

Diskuze