Ivana Jirešová - 1
Zdroj: Profimedia
To je hrůza!

Ivana Jirešová přiznala boj s těžkou nemocí: Musela podstoupit tři operace!

Aktualizováno 6.5. 2018 10:25

Herečka Ivana Jirešová prodělala zákeřné onemocnění - rakovinu. Dlouho to tajila, ale nyní otevřeně promluvila. Musela podstoupit tři operace!

11 fotek
Herečka Ivana Jirešová známá ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 před 22 podstoupila tři zákroky kvůli rakovině děložního čípku. Tehdy jí bylo teprve 18. "Bylo to v době bouřlivé puberty, takže mi vlastně až dnes dochází, co jsem prodělala a čemu jsem díky lékařské prohlídce předešla. Šla jsem hned na operaci, ale nebylo to v pořádku, tak jsem musela ještě dvakrát. Od té doby chodím každý rok ke gynekologovi na prohlídku a je vše v pořádku. Tehdy mě vůbec nenapadlo, že bych mohla umřít. Brala jsem to jako běžný zákrok a v podstatě mi to bylo jedno," svěřila se Blesku oblíbená herečka.

Protože herečka ví, že překonat takovou nemoc není nic snadného, podporuje prostřednictvím charitativních akcí, kterých je patronkou, onkologicky nemocné pacienty. Posledním projektem, do něhož se Ivana zapojila, se jmenuje Daruj vlasy.

„Vlasy jsou korunou krásy každé ženy. Nyní všichni můžeme koupí výrobku na vlasy dopřát krásné vlasy i ženám, které o ně přišly,“ říká představitelka barmanky Lucie.

Autor: mk

Diskuze