Iva Pazderková
Zdroj: Jakub Deml/TN.cz
Krutá realita

Iva Pazderková šokovala smutným tajemstvím: Jsem obětí Me Too! Co jí udělali?

22. 12. 2017

Hollywoodem otřásá od podzimu kauza, která se českých vod dosud příliš nedotkla. Teď ale jde konečně s pravdou ven krásná Iva Pazderková (37). Co v souvislosti s vlastní osobou ke kauze řekla?

6 fotek
Na podzim tohoto roku se v americkém Hollywoodu vyloženě roztrhl pytel se slavnými ženami, které začali obviňovat řadu vlivných známých mužů z toho, že je sexuálně obtěžovali a v některých případech i znásilňovali. Začalo to u producenta Harveyho Weinsteina a nikdo netušil, jako vlnu obvinění to spustí.

V České republice se kauza nazvaná Me Too příliš neuchytila a byla hodně zlehčovaná. I krásná herečka a bývalá porotkyně show Tvoje tvář má známý hlas Iva Pazderková má ke kauze co říct. „Ta kampaň se rozjela a já si myslím, že je to dobře, protože v určitých situacích, když je žena postavená před buď, anebo, tak je to nepřiměřený tlak a nějakým způsobem tak ti mužští predátoři fungují,“ vyjádřila svůj názor Iva podle informací serveru Expres.cz.

Sama pak dokonce přiznala, že i ona se vlastně řadí mezi ženy, které mohou na sociálních sítích a do celého světa křičet Me Too. „Paradoxně i mně se to stalo, v té situaci jsem byla, ale měla jsem to štěstí, že nikdo nebyl natolik agresivní, abych nemohla odejít. Prostě jsem řekla ne a šla jsem pryč. A tu práci jsem nedostala,“ potvrdila tím fakt, že i v českém rybníčku se někteří mocní snaží skrze sex rozdávat práci. Naštěstí to ale vypadá, že to v Ivě žádné trauma nezanechalo a situaci hravě zvládla vyřešit dřív, než vůbec stihla pokročit dál.

Autor: bin

Diskuze