Iva Pazderková
Zdroj: TV Nova / Instagram
Stop nenávisti

Iva Pazderková po čase promluvila o zrušeném facebooku kvůli haterům: Vůbec to nechápu!

Iva Pazderková se objevila v první řadě show Tvoje tvář má známý hlas jako soutěžící. Ve druhé a třetí řadě zasedla do poroty a soutěžící koučovala. A tak je jasné, že nemohla chybět na velkolepém koncertu této show, který se konal v sobotu v pražské O2 aréně.

7 fotek
Iva Pazderková se na koncertě představila jako Pink, což bylo tehdy její vítězné číslo. Nevyhnula se ani akrobatickým kouskům a létání, což byl opravdu jedinečný zážitek. „Vystoupení jsem si užila s velkým respektem i strachem samozřejmě. Protože to bylo po roce a měla jsem opravdu málo tréninku. To číslo je náročné a všechno mě hrozně bolí. Ale jsem šťastná. Moc jsem si to užila. Atmosféra byla opravdu neskutečná, ta energie... To bylo něco neuvěřitelného. Lidé z celé republiky se sem jeli podívat, a tak jsme jim chtěli přinést co nejvíc radosti, což doufám, že se podařilo,“ sdělila Prásku.tv Iva.

Iva si nedávno zrušila facebook, a to kvůli haterům, kteří jí po jejím vystoupení ve třetí řadě Tváře napsali zlé komentáře. Sociální síť jí tak přestala přinášet radost a nechtěla, aby se skrz ni šířila nenávist. Ovšem jaký kolem toho vypukl povyk, si nedokáže vysvětlit.

„Já jsem facebook měla pouze pracovně a nikdy jsem ho pro osobní užití nepoužívala. Dávala jsem tam jeden pracovní příspěvek za dva měsíce, spíš ho tam dávala moje manažerka, takže mi facebook vůbec nechybí. Nechtěla jsem ho jen smazat naráz, protože jsem tam měla třicet tisíc fanoušků, a tak jsem tam nechala 24 hodin viset vysvětlení, proč ho ruším. A vůbec nechápu, že to vůbec někdo takhle řešil. Já jsem to hodila úplně za hlavu a je mi to úplně jedno,“ uvedla s úsměvem Iva, která nyní používá pouze Instagram, kde komunikuje s fanoušky nadále. V létě se také chystá na pohádkovou dovolenou. „Asi po patnácti letech budu mít třítýdenní dovolenou, jedu do USA do hor, tak se strašně těším,“ doplnila Iva. 

Autor: niž

Diskuze