Iva Pazderková
Zdroj: TV Nova
Folk Bitch!

Iva Pazderková předvedla na Slavících nejoriginálnější róbu večera! Ušila si ji za dvacet minut

Iva Pazderková, kterou diváci televize Nova vídali každou neděli v show Tvoje tvář má známý hlas, se ukázala na Českém Slavíkovi, kde i předávala cenu. A rozhodně měla nejoriginálnější šaty večera!

5 fotek
Nejoriginálnější šaty večera předvedla na Českém Slavíkovi Iva Pazderková. Vlastně to nebyly tak úplně šaty. „Je to sukně a tričko. Tričko je s mojí fotkou – nechala jsem je vyrobit k mé nové desce. Je na něm nápis ,Folk Bitch‘ a ještě jsem si na něj našila flitry, aby to bylo takové slavnostnější,“ prozradila Prásku.tv Iva.

Iva je nejen krásná a éterická bytost, ale také velmi kreativní. „Sukni jsem si včera večer ušila. Já jsem neměla co na sebe a neměla jsem čas to řešit, tak jsem to vyřešila takhle. To není nic těžkého. Šít jsem se naučila v průběhu života, mám ráda ruční práce. Rychle jsem si včera jela po zkoušce v divadle koupit látku a pak to bylo za dvacet minut hotové,“ svěřila se.

Už v show Tvoje tvář má známý hlas jste si mohli všimnout, že má Iva barevné čočky. „Nosím teď čočky často, aby mi to ladilo s oblečením,“ směje se Iva, která na Slavíka zvolila „zrz“ čočky. A jak se jí vlastně po Tváři stýská? „Tvář mi chybí moc, už se mi stýská. A to i po první řadě. Naživo je to ještě úplně něco jiného než v televizi, ještě teď mám husí kůži, když si na to vzpomenu. Fandila jsem všem, ale za Honzu Cinu jsem hrozně ráda. Honza má úplně specifický přístup k té práci. Kašlal na body a na vše kolem, ale poctivě pracoval. To bylo úplně neskutečné a bylo to na jeho vystoupeních vidět,“ doplnila krásná Iva.

Autor:

Diskuze