Iva Pazderková - 3
Zdroj: Profimedia
Chytrá blondýnka!

IVA PAZDERKOVÁ O TVOJÍ TVÁŘI: Sežeňte si kvalitního foniatra a psychologa, vzkazuje soutěžícím

Herečka a komička Iva Pazderková (36) se vrací na televizní obrazovky. Diváci ji budou opět vídat v zábavné show Tvoje tvář má známý hlas - tentokrát však jako porotkyni. Co krásná blondýnka prozradila v rozhovoru?

11 fotek
Ivo, v první řadě Tvojí tváře jste patřila mezi soutěžící. Teď zasednete v porotě, jak se cítíte v této nové roli?
Je to zábavná show, tak já doufám, že trochu zábavná budu. Nebudu tak krásná jako byla Jitka Čvančarová, protože ona je opravdu nádherná žena. Vedle Jakuba ale není zas tak těžké vypadat dobře (smích). Tím, že vím, jak to vypadá i z druhé strany, tak pro mě bude nejdůležitější hodnotit dle principů soutěže - vždycky ocenit toho, kdo předvede nejvěrohodněji svoji hvězdu. Bez ohledu na to, jak se mi líbí originální interpret nebo písnička samotná. Budu se snažit být spravedlivá.

Kdo vás držel nad vodou, když v soutěži přišly těžké chvíle, a měla jste pocit, že jste na dně?
To bylo v podstatě od začátku až do konce jedno velké dno. Ta motivace přicházela od všech sedmi soutěžících kolegů. Stačilo se podívat na to, jak pracují - pro mě to byla obrovská čest tam s nimi být.

Co by nemělo chybět novému vítězi Tvojí tváře?
Do poslední chvíle by mu rozhodně nemělo chybět stoprocentní nasazení. Musí ze sebe dostat maximum, a pokorně se snažit předvést toho, koho si vylosuje. A určitě by mu neměl chybět kvalitní foniatr a psycholog (smích).

Máte nějakou radu pro nové soutěžící?
Do poslední chvíle by soutěžící neměli zapomínat na to, že se jedná o zábavný formát pořadu, jednu velkou show. Takže žádné trápení s umístěním, bodováním nebo hodnocením. I když je to někdy moc těžké. Já říkám, že je to herecká a pěvecká olympiáda - člověk se často cítí smutný třeba za to hodnocení. Málo bodů za tolik práce... Ale pořád je to naše povolání, a hlavně zábavná show.

Co považujete za největší smysl této show?
Každý, kdo vyhraje, věnuje peníze na charitativní účely. Co může být víc? To považuju asi za nejdůležitější.

Napadá vás nějaký interpret, kterého byste ráda viděla v proměnách?
To určitě, ale většinou to nejsou populární interpreti. Napadá mě Joe Henry nebo John Mayer, ale to je mimo požadovaný hudební proud. A nejvíc by mě asi bavila K. D. Lang, to by bylo krásné vidět. Já sama jsem toužila ztvárnit Marilyna Mansona, toho miluju jako osobnost, i po hudební stránce. Je to vynikající písničkář v hávu tvrdosti. Viděla jsem jeho koncert, kde se řezal sklem. To byla síla.

Autor: lor

Diskuze