Iva Janžurová, Sabina Remundová - 27
Zdroj: Diamond - Club
Rodinné nákupy

Iva Janžurová o bydlení s dcerou Sabinou Remundovou: Mají na sebe ponorku?

Obě jsou skvělými herečkami, matkami a hlavně dámami. Řeč je o Sabině Remundové a její mamince Ivě Janžurové, které tento měsíc společně oslavily narozeniny. Iva Janžurová se narodila 19. května a letos jí je 76 let, svoji dceru Sabinu porodila 18. května a té nyní bylo 45 let. Obě ženy tak mají krásnou příležitost k uspořádání rodinné oslavy.

17 fotek
„Když byly děti malé, byla jsem aktivnější organizátorkou rodinných sešlostí, ale nyní, jak pracuji, cítím jako rest, že není tolik času a sil scházet se jako rodina. Snad jaro a léto bude pro naše setkávání příznivější,“ přiznala Remundová a dodala, že přestože s maminkou žijí v jednom domě, ponorka u nich nehrozí: „Často jsem ráda, že se aspoň pozdravíme před domem. Povinností je dost, obě bychom měly myslet více na okamžiky zastavení, spočinutí. Ale jsem optimistka, dnešek je důkazem toho, že se lepšíme.“ S humorem sobě vlastním to okomentovala také Iva Janžurová: „Ponorku? Tento dopravní prostředek doposud nevlastníme. Je fakt, že jsme spolu méně, než bychom chtěly. Máme společné cesty do divadla, ale to se moc volným časem nazvat nedá.“

Co se týče dárků, jsou dámy většinou velmi praktické. „Mám ráda, když jsou dárky taky k užitku. Dostala jsem třeba sekačku a raduji se z ní dodnes. A dále nechci vypadat, jakože se snažím o nějakou ušlechtilost, ale zcela upřímně velkým štěstím a dárkem pro nás všechny byla maminčina operace srdce. Štěstí nebýt zlomený, zaskočený osudem, to je taky velký dárek,“ odkryla sympatická Sabina. Stejně tak paní Janžurová ráda dostává věci do domácnosti. „Dlouho jsem si přála mlýnek na maso, ale pak jsem ho našla na chalupě, takže nyní si přeji truhlářský ponk nebo dlátka. Ale musím říct, že nejhezčí dárek od Sabinky jsem měla po premiéře filmu Zahradnictví – Rodinný přítel. Její výkon byl zkrátka úžasný,“ uvedla maminka Iva Janžurová.

Autor: niž

Diskuze