Rodiče rozumí

Iva a Marian z Výměny manželek: Starosti kvůli malým dcerám!

Iva (18) a Marian (46) Melišovi si po Výměně užili své. Dnes ale žijí spořádaný život se svými dvěma roztomilými dcerkami. Jenže jak už to tak bývá, první dcerka dělá kvůli druhé pořádný rozruch.

7 fotek
Iva a Marian se v loňské Výměně manželek nechvalně proslavili nejen svým výrazným věkovým rozdílem, ale i skutečností, že se Iva nedokázala řádně starat o domácnost i děti. To se ale od té doby změnilo a pár se z Výměny dost poučil.

Do rodiny, kterou tvořil Marian, Iva a jejich Dominika (2), přibyl další člen – V srpnu se stali rodiči malé Anetky. Bohužel s sebou ale nový přírůstek do rodiny přinesl i starosti, které zná asi mnoho rodičů dvou a více dětí.

„Vše je u nás v pořádku až na to, že starší Dominika na mladší Anetku dost žárlí. Celou dobu byla zvyklá, že se staráme jen o ni, teď zjistila, že pozornosti se dostává i druhé, což se jí nelíbí,“ přiznal pro Extra.cz Marian, že to teď s malou Dominikou nemají doma úplně jednoduché. „Třeba při koupání Anetce leje kelímkem na hlavu vodu, občas do ní strčí,“ uvedl příklad roztomilé dětské žárlivosti, která u nich momentálně panuje.

Rodina se rozrostla, a tak prý Iva s Marianem momentálně hledají větší byt. A jak Marian sám říká, Ivě už jde výchova obou dcer na výbornou. Holt se ale budou muset připravit na to, že menší sourozenecké rozbroje jsou na denním pořádku téměř v každé normální domácnosti. S pubertou bude hůř...

Chlapeček se dozvěděl, že bude mít sourozence. Neuvěříte, jak zareagoval! VIDEO
3 tipy, jak pohodově vyjít s mladším sourozencem

Autor: bin

Diskuze