Klobouk dolů

Iva (18) z Výměny manželek šokuje: Našla si práci a živí rodinu! Čím si vydělává?

Od jednoho z nejkontroverznějších dílů Výměny manželek uteklo už opravdu mnoho měsíců. Od té doby se Iva (18) a Marian (46) snaží, jak mohou, aby ukázali, že jsou dobrými rodiči. To, jak se začala snažit mladičká maminka, je až k nevíře. K mateřské si dokonce našla práci!

5 fotek
Iva a Marian z Výměny manželek vzbudili velký rozruch takřka v celém Česku. Tehdy vychovávali pouze jednu dceru a jejich finanční situace byla opravdu kritická. Nejvíc však diváky pobouřil postoj Ivy, která výchovu dcery a starost o domácnost poměrně zanedbávala.

To se ale poté změnilo, Iva si sáhla do svědomí a začala se snažit. Po porodu druhé dcery je z ní nejen zdatná hospodyňka a starostlivá maminka, ale teď už i dokonce pracující žena!

Iva si začala přivydělávat k mateřské jako prodejce známé kosmetické značky. Jiným ženám tak přes internet nabízí kosmetiku a k tomu i poradenství, díky kterému pak může přispět do rodinného rozpočtu. Není divu, že je na ni Marian náležitě pyšný.

„Teď finančně všechno lépe zvládáme. Iva k tomu zvládá výchovu našich holčiček,“ řekl pro Extra.cz Marian, který si sám vydělává už mnoho let prací v pivovaru. Jeho výdělek ale nestačí pro to, aby se čtyřčlenná rodina bez problému uživila, a tak tleskáme Ivě, že se rozhodla kromě domácnosti a dětí stát i pracující ženou.

Autor: bin

Diskuze