Držíme palce

Iva (18) z Výměny manželek prožívá velký stres: Trápení se tvrdě podepsalo na jejím vzhledu!

Iva (18) a Marian (48) z loňské Výměny manželek řeší neustále nějaké problémy. Po trablech se sociálkou přišly i komplikace s bydlením. Hromada stresu se tak bohužel i nepříznivě promítla do vzhledu mladé maminky.

7 fotek
Iva a Marian se před necelými třemi měsíci stali už dvojnásobnými rodiči. Kontroverzní pár z oblíbené reality show však pořád řeší složitou životní situaci. S malou Dominikou (3) a Anetkou (2 měs.) nemají kde bydlet.

„Z prvního bytu jsme se museli odstěhovat kvůli plísni,“ přiznal pro Extra.cz Marian. Zanedlouho si však našli bydlení, jenže brzy zjistili, že nově pronajatý byt je částečně v rekonstrukci, kterou podle Marianových slov majitelka přislíbila dodělat. Nakonec ovšem svých slibů nedostála a páru údajně řekla, že nic dodělávat nebude. Teď se navíc musí do víkendu vystěhovat...

Iva a Marian mají jen několik dní na to, najít si nové bydlení. Na ubytovnu ale nechtějí. Starosti se nemile projevují i na samotné Ivě. Ta se po porodu nemůže zbavit přebytečných kil. „Zatím to nemůžu shodit. Jsme teď ve stresu z našich problémů s bydlením. Mám o více než deset kilogramů více. Snad to časem shodím,“ doufá osmnáctiletá matka dvou dětí. Prioritou teď samozřejmě je najít si co nejdříve nový domov, ve kterém budou moct bez problému žít se svými dvěma dcerami.

STOP přibírání ze stresu
TEST: Žijete ve stresu?

Autor: bin

Diskuze