Marian a Iva - 1
Zdroj: facebook.com
Taková drzost

Iva (18) a Marian z Výměny manželek zoufale prosí o pomoc: Podvodníci je sprostě okradli!

Měli by se radovat z narození druhé dcery, místo toho řeší neustále nějaké problémy. Teď nastal ten, který v dnešní moderní době trápí mnoho lidí, kteří jsou alespoň trochu v povědomí veřejnosti.

6 fotek
Iva a Marian (46) z Výměny manželek si svoji lásku museli skutečně vybojovat. Věkový rozdíl pohoršuje nejen jejich okolí, ale nejvíce naštval televizní diváky, kteří sledovali loňskou řadu reality show Výměna manželek. Manželé ze Semil od té doby kromě dcery Dominiky mají i malou Anetku, která se narodila v srpnu.

Ač od Výměny jejich nechtěná negativní popularita naštěstí už výrazně klesla, pořád se najdou tací, kteří mají potřebu neobvyklému páru komplikovat život. Teď se jim stalo to, co by se nelíbilo nikomu... Lidé zakládají falešné profily pod jejich jmény!

„Nechápu, jak lidi mohou být tak trapní a založit si na naše jméno s naší fotkou profil a přidávat si naše přátele. Bůhví, co jim píšou,“ rozhořčoval se podle Extra.cz nad ukradenou identitou jindy klidný Marian. Když se to pak snažili řešit se samotnými správci Facebooku, prý vůbec nepochodili. „Nahlásili jsme to Facebooku a prý nic neporušují,“ nechápe to. Teď se oba bojí, co vykutálení zloději pod jejich identitou ještě mohou provést...

Autor: bin

Diskuze