Uvnitř Buckinghamského paláce - 1
Zdroj: Twitter
Fascinující

Internetem koluje VIDEO z Buckinghamského paláce: Cesta služebnictva z kuchyně až ke královně!

Internet teď obíhají fascinující záběry z Buckinghamského paláce, které odhalují zdlouhavou cestu, jež musí podstoupit královské služebnictvo, když nese jídlo královně.

Ve videu, které bylo zveřejněné na oficiálním účtu královského paláce, ukazuje cestu služebnictva z kuchyně ke královně. Poddaní musí projít dvě patra, aby se dostali k výtahu. Odtud je pak ještě čeká dlouhá cesta chodbami.

Procházejí dvojitými dveřmi a dalšími chodbami, až se dostanou do místnosti, kde královna čeká na jídlo. Za všechno mohou výtahy, které nutně potřebují rekonstrukci.

"Mnohé z výtahů v paláci jsou staré a nepraktické. Zde je video, jak se personál přesouvá z kuchyně do ostatních místností paláce. Trasa by byla rychlejší a efektivnější, kdyby se nainstalovaly nové výtahy," okomentoval palác své záběry.

Buckinghamský palác momentálně podstupuje urgentní rekonstrukci ve výši 369 milionů liber (cca 10 661 886 000 Kč), která by měla trvat 10 let. Vymění se během ní kotle, kilometry kabelů, trubek či elektrických vodičů.

 

Autor: mk

Diskuze