Škodolibost
Zdroj: Profimedia
Chudák Graham

Internet se baví: Linda zjistila, že ji přítel podvádí. Geniální pomstu má teď na očích rovnou celé město!

Zjištění, že vás partner podvádí, není nikdy příjemným zážitkem. Pokud nenávidíte drama, najdete pravděpodobně ten nejjednodušší způsob, jak prostě vše ukončit a jít dál... To ale určitě není případ téhle ženy jménem Linda!

Linda se rozhodla vykřičet do celého světa, jaký křivák její přítel Graham je! Vylepila plakáty po celém centru města Warwick, aby to náhodou nikomu neuniklo. Na plakátu bylo velké srdce s nápisem Graham, jak visí na oprátce. A to nebylo vše.

„Pokud je tak dobrá v posteli, tak si tam zůstaň,“ zní popisek na plakátu. „Klíče od Mercedesu jsou v kanále. Zámky vyměněny. Kreditky vyčerpány. Šťastný nový rok. Linda. Pusu,“ znělo pokračování na plakátě. No, chudák Graham! Ten už se teď domů asi zaručeně nevrátí.

Linda je jistě důsledná žena, jelikož plakáty byly v tvrdé folii, a tak vydržely i v typickém britském deštivém počasí. Podvádět se samozřejmě nemá a Graham se nezachoval k Lindě pěkně, nicméně její reakce je poněkud přehnaná, nemyslíte? Rozhodně ale uživatele sociálních sítí pobavila.

Autor: niž

Diskuze