Amie-Jane - 1
Zdroj: Instagram
Všichni to ví, ale přesto tomu věří

Instagramová iluze: Žena ukazuje, jak málo stačí k dokonalé fotce! Realita je však jiná

22. 10. 2017

Žena na sociálních sítích ukazuje, jak mohou různé pózy vylepšit vaši postavu a celkový vzhled. Stačí jen nepatrný pohyb a zhubnete o několik kil.

6 fotek
Fitness bloggerka Amie Janet na svém Instagramu sdílí videa ze svého trýznivého tréninku nebo fotografie svého vypracovaného pozadí. Nedávno zveřejnila příspěvek, ve kterém však ukazuje srovnání dvou různých póz. Vybízí další blogerky, které na fotkách „přehnaně zveličují“ své pózy, aby se k tomu vyjádřily.

„Na jedné fotce tlačím boky dopředu a vypadá to, že jsou větší, než skutečně mám. Na druhé fotce dávám pánev zase dozadu, abych bokům dala nějaký tvar,“ napsala k fotce. Jaký má tento příspěvek smysl?

Jde o to, že úhel, z jakého je fotografie focená a jak se na ní postavíte, může změnit celý tvar našeho těla. „Někdy se dívám do zrcadla z divného úhlu a říkám si „wow to vypadá nějak velce“. Pak se ale obrátím jinak a zjistím, že to vypadá skvěle. Různé úhly, osvětlení, pózy nás mohou tvarovat různými způsoby,“ napsala Amie Janet.

„Hlavně si zapamatujte, že byste vždycky měli milovat sami sebe, bez ohledu na to, jak vypadáte nebo jak se cítíte. Nikdo není dokonalý – všichni jsme nedokonale dokonalí,“ dodává.

Autor: mk

Diskuze