Fantazii se meze nekladou

Myslíte si, že se zbavíte sněhu pouze hrabáním? Muž vymyslel originální a vtipný způsob! VIDEO

Muž se rozhodl zbavit se sněhu na svém trávníku trochu jinak. Už byl unavený z úmorného, náročného a nudného hrabání sněhu, a tak se to tentokrát rozhodl udělat jinak. Stačila trocha představivosti a bláznivý nápad byl na světě!

Spojené státy americké opět čeká další studená a krutá zima. Většina země bude pokryta sněhovou dekou nejméně na několik měsíců a s tím se pojí mnoho problémů, práce, komplikací, ať už s dopravou, nebo právě uklízením a hrabáním nekonečného přívalu sněhu.

Joshua Jordan, žijící v Západní Virginii je na sníh zvyklý, potýká se s ním každý rok. Jeho pozemek je pokaždé pokryt pevnou a neústupnou vrstvou sněhu. Rozhodl se, že letos svou lopatu nechá uklizenou a s nadílkou se vypořádá jinak. Nakonec také našel zajímavou a kreativní cestu, jak obejít namáhavou práci. Je to sice trochu bláznivé, ale třeba to někoho inspiruje!

Namísto kopání vrstev sněhu si klekl na kolena a začal sníh rolovat jako koberec. Po jeho srolování se pod vrstvou opravdu objevily trsy čistého trávníku. Samozřejmě měl štěstí, že sníh byl zrovna mokrý a lepivý, takže držel velmi dobře u sebe. Každopádně video o jeho konání rozhodně stojí za to!

Autor: kat

Diskuze