SuperStar
SuperStar No to snad ne!

I SuperStar zasáhly povodně: Sabina se bojí o rodinu!

Účastnice dnešního velkolepého grandfinále Sabina Křováková prožívá právě teď děsivé chvíle nejistoty! Zatímco ona se věnuje spolu se Štefanem Pčelárem přípravě na večerní přenos SuperStar, bojí se zároveň o svou rodinu.

Sabiny rodina totiž žije na Děčínsku a navíc nedaleko Labe, které se po vydatných deštích vylévá z břehů. "Pocházím z krizové oblasti a vůbec netuším, co se zrovna děje s mými nejbližšími. I když my se Štefanem se připravujeme na grandfinále, myslíme na všechny lidi, které záplavy postihly. Je mi to strašně líto. Jakmile odsud vylezu, budu se snažit pomáhat," řekla v zákulisí SuperStar vyděšená Sabina. Stejně jako ona prožívá tragédii tisíců Čechů i Itcho. "I když máme dneska se Sabčou grandfinále, myslíme na lidi, kteří bojují s povodněmi, a držíme jim palce," řekl Štefan.

Záplavy zasáhly i vítězku SuperStar: Křováková kvůli vodě nepřijela do ranního vysílání

Sabina a Štefan se zrovna intenzivně připravují na grandfinále nové éry SuperStar. Už ve 20:20 se začne bojovat o to, kdo se stane vítězem 100 000 eur (2,5 mil. Kč) a vydá vlastní desku. Vše je v rukou televizních diváků. Speciálními hosty dnešního večera jsou Helena Vondráčková, Celeste Buckingham a vyřazený finalista Jaro Smejkal se svým prvním singlem.

Podívejte se, co řekli Sabina a Štefan k velké vodě:

ČTĚTE TAKÉ:
Zorka Kepková hodnotí: Dvě tváře Sabiny Křovákové
Maminka Sabiny Křovákové: Jsem příšerně nervózní!
 

Autor: pet

Diskuze