Tisíc a jedna noc - 2
Zdroj: TV Nova
Tisíc a jedna noc
Diváci je milovali

Hvězdy seriálu Tisíc a jedna noc byste nepoznali: Jak dnes vypadají Onur a Šeherezáda? FOTO

Do podvědomí se charismatický Halit a krásná Bergüzar dostali českým divákům díky stanici Nova Cinema, která vysílala turecký seriál Tisíc a jedna noc. Jak vypadají dnes?

9 fotek
Seriálová láska Onur a Šeherezády se přenesla i do jejich soukromého života. Herečka Bergüzar Korel a herec Halit Ergenç se v roce 2009 poté, co spolu hráli v letech 2006 až 2009 pár v seriálu Tisíc a jedna noc, vzali. Jejich manželství trvá do dnes a společně vychovávají syna Aliho. Oba se stále věnují herectví.

Halit hrál následně také v seriálu Sultán, kvůli kterému si musel nechat narůst hustou bradku. Následně společně s Bergüzar natáčeli ještě historický seriál Raněná láska, během něhož si tuto image stále udržoval. Po natáčení však vousy konečně shodil.

Po bradce není ani památky. Halit jakoby omládl o několik let. Teď vypadá skoro zase jako za dob natáčení Tisíce a jedné noci. A změnila se i krásná Bergüzar. Během Tisíce a jedné noci diváci obdivovali její dlouhé vlasy. Nyní herečka nosí krátký sestřih. Sluší jí to ale i tak.

Autor: mk

Diskuze