Herci z Prciček se sešli po 20 letech
Zdroj: Profimedia
Prásk.tv

Hvězdy Prciček 20 let od natáčení: Takhle se změnily!

Pamatujete na legendární film Prci, prci, prcičky? Jedna z prvních teenagerských komedií vznikla v roce 1999. Dnes, po dvaceti letech od natáčení, se hlavní hrdinové opět sešli. Někteří vypadají téměř stejně jako kdysi, jiní se změnili k nepoznání. Posoudit to můžete sami v naší galerii.

19 fotek
Dvacet let. Tolik uplynulo od vzniku letní komedie Prci, prci, prcičky. Doslova hotoví byli kluci zejména z Tary Raidové, která si zahrála cudnou Vicky. K vizáži hodné holky měla ale daleko. Na srazu herců nechyběla ani ústřední dvojice – Michelle a Jim, tedy Alyson Hanniganová a Jason Biggs.

Seann William Scott si tehdy zahrál nevyzrálého Stiflera posedlého sexem, dnes už vypadá konečně jako dospělý muž. Hned vedle něho se na snímku příznačně postavil Eddie Kaye Thomas, jehož proslavila postava sečtělého Paula Finche, který nečekaně přišel o panictví právě se Stiflerovou matkou.

Na přátelé nezapomněl ani Chris Klein neboli věrný Oz. Před objektiv fotoaparátu se s radostí postavila i Natasha Lyonnová. Ta v Prcičkách radila coby zkušená Jessica své kamarádce Vicky se sexem. Všichni si sešlost užili na 100 %. Dokládají to slova Hanniganové a Biggse, která zveřejnili na svých sociálních sítích. „Potkali se staří přátelé. Šťastné výročí Prcičkám,“ radovali se.

Autor: Han

Diskuze