Smrt celebrit
Zdroj: isifa.com
Mohly žít

Hvězdy, které nás opustily moc brzo. Zemřely zbytečnou a bizarní smrtí!

Vyhasl jim život dřív, než by si oni sami přáli. Tady jsou celebrity, které umřely zbytečnou a občas také bizarní smrtí.

8 fotek

Michael Jackson. Popový král zemřel v roce 2009 v Los Angeles na selhání srdce. Lékaři se ho snažili zachránit, ale nepovedlo se. Centrála zdravotní pomoci přijala ze zpěvákova sídla telefonát, kde volající žádal o pomoc pro člověka v bezvědomí. Jeho osobní lékař se ho totiž snažil resuscitovat, ale neúspěšně. Za příčinu náhlého úmrtí byla určena akutní otrava silným sedativem, které Jacksonovi podával proti chronické nespavosti právě osobní lékař. Ten byl nakonec obviněn z neúmyslného zabití, ale pak byl propuštěn na kauci.

John Candy. Kanadský filmový herec se proslavil rolí trenéra v komedii Kokosy na sněhu, ale nejlepší výkon podal v americké komedii Letadla, vlaky, automobily. Candy bojoval celý život se silnou obezitou, rok před smrtí začal držet přísné diety a přestal kouřit. Zemřel ve věku 43 let ve spánku na srdeční infarkt.

Heath Ledger. Australský herec se stal známý zejména rolí ve filmu Zkrocená hora, za kterou získal i nominaci na Oscara a Zlatý glóbus. Ledger zemřel náhodou, i když si mnozí myslí, že to byla sebevražda. Podle prohlášení soudních lékařů ho zabila kombinace více léků, jako jsou antidepresiva a prášky na spaní. Zemřel na srdeční kolaps, v důsledku dlouhodobého fyzického vypětí.  Po smrti získal cenu Zlatý Glóbus za roli Jokera ve filmu Temný rytíř. 

Aaliyah. Populární zpěvačka, která měla v životě kariéru před sebou, tragicky zemřela při pádu letadla. Zpěvačka letěla natáčet klip na Bahamy, ale zpět do New Yorku se bohužel už nevrátila. Časem se ukázalo, že pilot letadla užíval pravidelně kokain. Zbytečná smrt!

Sonny Bono. Umělec a politik, který se zabil nešťastnou náhodou. V roce 1998 tragicky zahynul při lyžování.

Autor: nn

Diskuze