Hotely slavných
Zdroj: Profimedia
Kdo si splnil sen?

Vybíráte dovolenou? Navštivte jeden z hotelů celebrit! FOTO

Kdo jiný by měl o luxusních hotelích vědět víc, než hollywoodští herci, zpěváci či sportovci? Ať už jsou v hotelu pracovně, nebo na dovolené – jen těžko bychom je potkali v levných penzionech. Tyto celebrity však už nebavilo být jen obyčejnými hosty, proto si koupili rovnou celé hotely.

5 fotek
Například Hugh Jackman si tak moc oblíbil wellness, až si jej nakonec pořídil. Tenisový šampion Andy Murray je pro změnu majitelem hotelu ve svém rodném Dunblane. Komu dalšímu patří nějaký hotel, to se dozvíte v našem článku.

 1. Hugh Jackman – Gwinganna health Resort
Herec je známý tím, že během příprav na různé role trávil právě v tomto australském resortu veškerý čas. Do areálu se zamiloval natolik, že do něj nakonec investoval. Úchvatný hotelový komplex leží poblíž Golden Coast na východním pobřeží Austrálie obklopený 500 akry dech beroucího deštného pralesa. Očekávat zde můžete exotická jídla, kurzy jógy, posilovnu nebo luxusní lázně. Vše je vymyšleno tak, abyste se zcela vyhnuli stresu. Mobil můžete použít pouze na svém pokoji. V celém areálu se navíc vůbec nekouří a nepije alkohol.

Za dvě noci zaplatíte od 581 liber (16 tis. Kč) na osobu.

 

Autor: kap

Diskuze