Demi Moore - 12
Zdroj: Profimedia / Instagram / Facebook
Nejde to zastavit...

S PRAVDOU VEN: Demi Moore je šedivá kočka! Tímhle už svůj věk nezamaskuje

Za plastiky, které měly zastavit její stárnutí, dala herečka Demi Moore (53) v přepočtu přes 6 milionů korun. Nyní se ale zub času projevil i na jejím vzhledu...

12 fotek
Herečku hitů jako Charlieho andílci nebo Neslušný návrh novináři přistihli na obědě s její těhotnou kamarádkou. Na společenských akcích se v poslední době příliš neobjevovala, a když už, vždycky jí to neskutečně slušelo. Proto je šokovalo, jak sešle vypadá, když není upravená na velkou událost.

Demi je proslulá nespočtem plastik, které prakticky zastavily její stárnutí. Tentokrát mu ale dala volný průběh, šedé vlasy v neupravené hřívě žalují její skutečný věk – 53 let. Hlavu si ale nelámala ani s oblečením. Ve volném triku s nápisem „Vylezla jsem z postele a oblékla se – co více chcete,“ rozhodně nepřipomínala sexsymbol osmdesátých a devadesátých let.

Přitom ještě před pár týdny zazářila na večeři Vogue v průsvitných šatech, a na začátku roku přišla na akci M.A.C. Cosmetics ve třpytivém tomu, slušivé sukni s vysokým pasem a trendy brýlích. Její sexy vzhled tehdy módní kritici vychvalovali do nebes. Demi, Demi, co se to s tebou teď stalo, že jsi o sebe přestala pečovat?
 

Autor: mkr

Diskuze