Jana Šulcová - 1
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj
Samé zranění

Hvězdě filmu S tebou mě baví svět, Janě Šulcové, se smůla lepí na paty: Skončila v klášteře!

13. 9. 2018

Herečka známá především z filmu S tebou mě baví svět, Jana Šulcová (70) je samý problém. Život se s ní vůbec nemazlí. Teď žije v kláštěře.

4 fotky
Herečka Jana Šulcová, která se divákům do paměti vryla především svou rolí starostlivé maminky v komedii S tebou mě baví svět, má velké zdravotní potíže. V roce 2010 kvůli poruše štítné žlázy viděla dvojmo a museli jí operovat oko, informoval deník Aha.

A smůla se jí lepila na paty dál. O dva roky později herečka zakopla na zahradě o kořen a zlomila si ruku. I přes operaci jí bolesti obtěžují dodnes. V roce 2014 zase špatně šlápla v divadle a zlomila si kyčel. Lékaři jí museli dát umělý kloub. A to stále není vše. Loni se herečka zase nešťastně uklouzla na zledovatělé zemi a v důsledku pádu si poranila záda.

Její dcera Rozálie i bývalý manžel Oldřich Vízner jsou zaneprázdněni a o nebohou Šulcovou se nemá kdo postarat. Skončila proto v klášteře Karla Boromejského. "Maminka je nyní na rehabilitacích u boromejek," řekla Rozálie pro Aha! O Janu Šulcovou se tedy teď starají jeptišky.

Autor: mk

Diskuze