Okresní přebor - Adolf Větvička (Leoš Noha)
Zdroj: TV Nova
Ten se s tím nemaže...

ŠOKUJÍCÍ PŘIZNÁNÍ: Hvězda Okresního přeboru natvrdo promluvila o užívání tvrdých drog! Řekli byste to do něj?

5. 2. 2017

Představitel Ády Větvičky z oblíbeného seriálu Okresní přebor otevřeně promluvil o braní pervitinu a jiných neřestech. Nejspíš budete hodně překvapeni.

Leoš Noha (48) rozhodně nepatří mezi ty, kteří si všechno odříkají. Všelijakých neřestí si užívá dosytnosti a rozhodně se nebojí jít i do něčeho tvrdšího. A co víc, vůbec se tím netají. V rozhovoru pro časopis Téma se Leoš přiznal, že čas od času podlehne nějakým drogám. Podle všeho si nejraději „ujede“ na pervitinu.

Co se ale musí Leošovi nechat, je fakt, že se nijak nepřetvařuje a o svém životním stylu nemlží. O jeho občasných úletech prý vědí dokonce i jeho děti, před kterými podle svých slov nemá žádné tajnosti. Zároveň ale Leoš varuje, že drogy jsou nebezpečná záležitost a že není možné je mít pod kontrolou.

Leoš Noha není vystudovaným hercem, nýbrž elektrikářem. Jako pozorní diváci jste ho mohli zahlédnout v seriálu Specialisté, který vysílá každé pondělí TV Nova. Tam se objevil v pilotním dílu, kde si zahrál lupiče, který se svým kumpánem „unesl“ tramvaj. Leoš tam působil celkem drsným dojmem. Jinak je to ale velký sympaťák, který snad ví, co dělá. Byla by totiž obrovská škoda, kdyby takový talentovaný herec podlehl nějakým návykovým látkám.

Autor: mic

Diskuze