Zdroj: TV Nova
Šťastná herečka

Hvězda Ulice Tereza Bebarová promluvila o miminku: Bude to holka, nebo kluk?

Světlana Nyklová často nechávala svého manžela samotného a odjížděla do klidného Málkova za svou kamarádkou. To vše se dělo z jednoho jediného důvodu! Její představitelka Tereza Bebarová je těhotná! V rozhovoru pro Volejte Novu promluvila o těhotenství.

7 fotek
Scénáristé Vaši postavu Světlany uklidili do Málkova a diváci se ptají proč…
Světlana se pohybuje v Málkově z jednoho prostého důvodu, a sice proto, že Tereza Bebarová se rozhodla, že by měla druhé dítě, což se podařilo…

Prý jste tvůrce o svém záměru otěhotnět informovala ještě dříve, než k tomu skutečně došlo. Proč?
To se běžně nedělá, aby herečka přišla za producenty s tím, že plánuje dítě. Ale já to takhle dělám. Už podruhé jsem to tak udělala. Všechny na to dopředu připravím, protože vím, jak je těžké všechno narychlo předělávat. A také to není nic příjemného pak v rychlém sledu a v tomto stavu mnoho předtáčet. Takže jsem se chtěla i vyvarovat tomuto presu.

Jak dlouho ještě zvládnete Ulici natáčet?
Já už neplánuju točit, v sobotu mám poslední natáčecí den. Vzhledem k tomu, že už mám poměrně hodně rozšířený pas, už je poměrně složité to snímat tak, aby to nebylo poznat, takže si myslím, že už nepřispěju.

Vaše postava v seriálu těhotná není. Jak své těhotenství před kamerou maskujete?
Mám na sobě několik vrstev oblečení, nenatáčím se příliš profilem, hodně si zakládám ruce přes břicho a myslím, že mě zabírají jen pod prsa jako bustu. A teď už nezbývá, než herečku poslat někam pryč. Původně to scenáristé vymysleli tak, že Světlana bude rok ve vazbě. To ale neprošlo, protože když to konzultovali s odborníkem, bylo jim řečeno, že je to hodně nereálné. (Na hlavu starostky Světlany padly dotační podvody jejího poradce Roberta Bláhy, hrál Vuk Čelebić – pozn.)

Diváci seriálu Ulice budou Vaši postavu Světlanu nepochybně postrádat. Jak přemýšlíte o návratu?
Vůbec nic neplánuju. Ani poprvé jsem nic neplánovala. Nikam se nechci hnát, tyhle věci je škoda uhnat. Také bude záležet na tom, jestli bude Světlana divákům chybět, tak si to třeba přizpůsobím téhle potřebě. Uvidím, jak diváci zareagují. Třeba se nade mnou zavře voda a třeba budu Lumírovi chybět a vrátím se brzy. Nevím, uvidím. Ale chci moc poděkovat divákům za letitou náklonnost a hezké reakce, které s nimi sdílím, když se vidíme na různých setkáních. Jsou to hezké reakce. Uvidíme, jak se to vykrystalizuje. Světlanu ale v Ulici ještě budete minimálně čtvrt roku vídat.

Kdy očekáváte příchod miminka?
Až bude chtít, my si můžeme říkat nějaké termíny. Ale jsem v hokejistické terminologii ve třetí třetině.

Už víte, zda Vaše dcera Klaudie dostane brášku nebo sestřičku?
Nevím. Když jsem čekala Klaudii, nevydržela jsem to. Tentokrát se chceme nechat překvapit. Protože jsem si říkala, že je to jedno z mála překvapení v životě, které člověk má. Dneska je doba, kdy všechno chceme vědět a všechno sdílíme. Já doufám, že už to vydržím.

Ale určitě máte nějaké tušení…
Baví mě, jak každý odhaduje, co čekám. Vrátný v Divadle na Vinohradech je přesvědčený, že to bude kluk, tady v Ulici to odhadují taky - prý podle tvaru břicha. Ale já vlastně nevím, mně se nechce přiklonit ani na jednu stranu. Mám svůj tip, ale chci si ho nechat pro sebe, protože mi to připadá takové nekorektní vůči tomu dítěti, co kdyby to bylo jinak. Uvidíme…

Prožíváte toto těhotenství jinak než před šesti lety s Klaudií?
Určitě tohle těhotenství prožívám jinak. Jsem starší, doufám, že už jsem i někde jinde. Jsem ve větším klidu, je to příjemné a moc si to užívám.

Proč jste těhotenství tajila?
Těhotenství jsem nijak netajila, ale ani jsem o něm hned všechny neinformovala například na sociálních sítích. Nedozvěděla se o něm média, takže ani moji herečtí kolegové v divadle dlouho nevěděli, že jsem těhotná. Po prázdninách se proto divili, že mám bříško.

Autor: mk

Diskuze