Patricie Solaříková
Zdroj: Instagram
Čas možná ukáže

Hvězda Ulice Patricie Solaříková má novou lásku? Údajně randí s tímhle úspěšným krasavcem! FOTO

27. 5. 2018

Už je to nějaký ten pátek, co se herečka Patricie Solaříková (29) rozešla s hudebníkem Markem Fryčákem. Dlouho pak byla sama. Teď se ale šušká, že hereččino místo v srdci obsadil už jiný sympaťák...

9 fotek
Stálice seriálu Ulice Patricie Solaříková byla po nevydařeném vztahu s bubeníkem Markem Fryčákem několik dlouhých měsíců sama. Nebo to tak alespoň vypadalo. Teď se ale začala šířit informace, že má herečka zase důvod k úsměvu a je možná zamilovaná. Kdo ji měl okouzlit?

Sympatická herečka se má vídat s event managerem hudební televize Tiborem Pagáčem (27). „Chodí spolu a jsou oba moc spokojení. Chovají se k sobě strašně hezky,“ potvrdil pro Expres.cz dobře informovaný zdroj, podle jehož slov vypadá vztah Patricie s pohledným managerem opravdu vážně.

Jenže vzhledem k tomu, že seriálová Tereza sama tuto informaci nepotvrdila, a ani její profil na sociální síti nenaznačuje to, že by měla novou lásku, jsou tyhle zprávy prozatím spíše spekulacemi. Na druhou stranu naposledy na svém Instagramu zveřejnila fotku v rámci propagace charitativního běhu pro psí útulky, na které je s neidentifikovatelným mužem po svém boku. Bohužel mu však není na snímku (možná záměrně?) vidět do tváře, když má na ní nasazenou plyšovou psí hlavu, takže se všichni mohou maximálně tak domnívat, jestli jde nebo nejde právě o Tibora Pagáče a jestli to je opravdu Patriciin nový přítel.

Podle komentářů je ale evidentní, že i fanoušky napadlo, že má herečka nového šamstra. Kdyby ano, přejme jí to! Vždyť i její seriálová Tereza se už zasnoubila s fyzikářem Davidem, tak by byla hezká náhoda, kdyby se svou životní rolí držela krok.

Autor: bin

Diskuze