Míša Tomešová
Zdroj: Bohemia chips
Životy slavných

Hvězda Ulice Míša Tomešová za dva měsíce rodí: Bude to holka, nebo kluk?

Herečka Míša Tomešová (27) se v poslední době pořádně zakulatila! A ne, není to tím, že by se cpala chipsy od rána do večera. Už za dva měsíce totiž přivede na svět dalšího Tomeše... nebo Tomešovou?

5 fotek
Česká Marilyn Monroe herečka Miluška Bittnerová se svým přítelem Rendou hledají byt v Praze. „Chtěli bychom něco svého, někde v centru Prahy, ale může nám padnout do oka i něco jinde. Spíš hledáme něco, co nás učaruje, bude mít příjemnou atmosféru a budeme se tam cítit dobře, než že by byla důležitá lokalita“, prozradila vnadná herečka s velkým smyslem pro humor. Kdo Milušku zná, okamžitě si jí oblíbí. V její společnosti se často zasmějete. Je to krásná, pohodová a usměvavá žena, se kterou se cítíte dobře. Ve vztahu s Rendou je již něco málo přes rok a půl a je vidět, že jim láska kvete. Miluška celá září a na představení nových krekrů předvedla i novou barvu vlasů.

„O prázdninách mám asi deset představení, ale léto si úplně volné neužiju. Točím seriál na Nově a zároveň dělám s Honzou Krausem na Frekvenci 1 show Kraus a blondýna a také tam mám pořad Dámský klub. Těším se ale, že si s přítelem uděláme i krásný prázdniny. Ještě nevíme kdy a na jak dlouho, ale chceme jet autem a projet se až k pobřeží Španělska. Tak nějak popojedeme, někde zastavíme a zase vyrazíme dál. Nic plánovaného, kde se nám bude líbit, zůstaneme déle a tak,“ prozradila své plány na léto krásná Miluška Bittnerová.

Na akci prezentoval nové receptury dipů ke krekrům charismatický vítěz MasterChef Roman Kotlář, ten si se svou přítelkyní v Novém městě na Moravě otevřel kavárnu s přidanou hodnotou. „Tou přidanou hodnotou je vaření. Najdete nás v prvním patře, takže proto Kávaření na patře. Náš tým je zatím dvoučlenný, jsem to já a moje partnerka. Takže i ta naše nabídka je menšího rozsahu, jsou to vždycky 4 dezerty a 4 nějaké slané věci. Vždycky jedna polívka, jedno hlavní teplé jídlo a doplňková jídla k nápojům, ale říkáme si, že ta omezenost v nabídce nevadí, protože máme o to víc času na to, abychom si dali záležet, co ta naše kuchyň nabízí. Zároveň si všechno děláme sami. Jezdíme za farmáři, nakupujeme, vybíráme si kvalitní věci, pečeme si vlastní pečivo apodobně,“ říká Roman Kotlář.

Celým podvečerem provázel moderátor Karel Kašák, který v obleku přijel stylově na prkně. Potkali jsme tu také herečku a zpěvačku Míšu Tomešovou, která čeká druhé miminko. „Nevíme, jestli to bude holka nebo kluk. Chceme se nechat překvapit až na porodním sále. Už jen dva měsíce a bude tu s námi. Tak se moc těšíme,“ říká Míša. „U prvního dítěte jsme si nechali říct pohlaví, ale řekli nám, že čekáme holku a byl to kluk,“ směje se. „Takže vlastně i kvůli tomu jsme si to nenechali říct, prostě je to miminko a tak jako tak bude dědit po Kristiánovi, i kdyby to byla holčička,“ dodává.

Léto ji čeká pracovní, bude zkoušet muzikál Vlasy v divadle Kalich. „Já jsem takový ranař, že mi nejspíš praskne voda v divadle, ale bylo by to praktičtější, mám to do Podolí blíž než z Úval,“ směje se sympatická brunetka.
 

Autor: bin

Diskuze