Anna Kadeřávková
Zdroj: Instagram
Zdraví je jen jedno

Hvězda Ulice Anna Kadeřávková přiznala vážnou nemoc! Čeká ji drahá léčba v Německu

Herečka Anička Kadeřávková (20) známá ze seriálu Ulice přišla s šokujícím přiznáním. Je vážně nemocná a léčba nezabírá...

7 fotek
Herečka Anička Kadeřávková je divákům televize Nova známá jako Rozina Maléřová ze seriálu Ulice. V té už nějaký čas mladá herečka nepůsobí, přesto má Instagramu přes 200 tisíc fanoušků, které teď pořádně vyděsila. začalo to tím, že se v Insta Story ptala na to, jestli má někdo zkušenosti s boreliózou. Když se pak fanoušci začali hromadně zajímat, proč se ptá, šla s pravdou ven...

„Jsem nemocná. Boreliózu mi diagnostikovali v sedmi letech po kousnutí klíštětem, po kterém se mi udělal obrovský flek na těle. Přeléčili jsme to antibiotiky a nechali být. V 15ti sem cítila velký únavy, bolesti hlavy, stavy malátnosti... Mamku napadlo, že by to mohlo souviset. Byla jsem na všem vyšetření, i na lumbální punkci, kde odebírají mozkomíšní mok z páteře, který má potvrdit nebo vyloučit borélie v těle. Mně to vyloučili, ale problémy setrvávali, až pomalu vymizely...nebo spíš člověk si pak i na ty migrény 4x do týdne zvykne a přijde mu, že je to normální,“ popsala své zdravotní problémy herečka.

Bohužel však vážná nemoc zasáhla po letech znovu. „Zlom přišel na konci téhle zimy, kdy mě začaly strašně bolet kyčle, rameno a začala jsem být unavená. A nemocná. Pořád. V noci jsem se budila bolestmi v kloubech a ráno nemohla pořádně chodit. Nic mě nebavilo, jídlo mi nechutnalo a do toho ta fyzická bolest. Opět mě mamka poslala na krevní testy, ať máme jistotu “že jsem hypochondr, a že to borelióza není.” Byla. A je. A i teď, po 4 měsících a dobrání několika antibiotik. Mám pocit, že nezabírá nic...,“ svěřila se Anička se svým dlouhodobým trápením.

Podle jejích slov si lékaři v Česku neví rady, a tak si zjistila, že jsou další dvě možnost léčby. A to v Německu. Obě jsou ale nákladné. „Vyšetření začíná na 1000€ + další poplatky. Nicméně když jde o zdraví, jde o všechno Rozhodla jsem se, že nejspíš do Německa pojedu. Vyzkouším a předám zkušenost dál- vám,...“ dodala odhodlaně.

Aničce budeme moc držet palce, aby se jí podařilo nad zákeřnou nemocí vyhrát a už brzy nemusela ve svém věku neustále „létat“ po doktorech.

Fakta a mýty o klíšťatech: Chraňte se, ale skutečně správně!
Podle čeho si klíšťata vybírají své oběti? Známe odpověď i návod, jak je odehnat

Autor: bin

Diskuze