Anna Kadeřávková
Zdroj: Instagram
Je to bojovnice

Hvězda Ulice Anička Kadeřávková konečně zná pravou diagnózu vážné nemoci: Čeká ji náročná léčba!

10. 7. 2018

Představitelka seriálové Roziny Anička Kadeřávková (20) jela o víkendu do Německa, aby se dozvěděla, co že jí vlastně přesně je. K celé situaci se staví nesmírně statečně a brzy začne s léčbou.

6 fotek
Herečka a hvězda oblíbeného seriálu Anička Kadeřávková šla před několika měsíci s pravdou ven, když fanouškům otevřeně popsala vážné zdravotní problémy. Po letech už ní propukla borelióza, jejíž forma je natolik vážná, že klasická léčba nezabírá.

V Čechách byli doktoři bezradní, a tak se herečka obrátila na specializovanou soukromou kliniku v Německu. Tam si o víkendu jela vyslechnout jasný ortel - co jí přesně je a jaké budou následovat kroky pro její uzdravení. Sympatická blondýnka dostala hromadu léků, které bude muset poctivě užívat. „Rozhodla jsem se, že to budu brát tak, jak to je. protože s tím stejně nic neudělám. Dnes jsem si vzala první dávku léku, které teď budu brát několik měsíců (před a během ATB) a v srpnu nastupuju na intenzivní léčení na německou BCA kliniku,“ popsala Anička, co ji v rámci léčby brzy čeká.

Zároveň chce apelovat na ostatní, aby se dokázali povznést nad problémy stejně jako ona. Leckteré starosti totiž ani nemusí být skutečné. „Odmítám bejt pořád zpruzelá, že mi furt něco je. Zkuste si nad tim popřemejšlet, jestli fakt všechny věci („problémy“), co v životě řešíte, vám stojej za ten čas a energii, kterou jim věnujete,“ napsala Anička, která bere svůj životní úděl s obdivuhodným nadhledem. Kéž by stejně hladce šla i její brzká léčba v Německu a ona se plně uzdravila. To by byl teprve ten největší důvod k úsměvu!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Sabina Rojková a Anna Kadeřávková v nové roli! Tak sexy jste je ještě neviděli
 

Autor: bin

Diskuze