Anička Kadeřávková
Zdroj: Instagram
Jaký bude postup léčby?

Hvězda Ulice Anička Kadeřávková: Jela do Německa vyslechnout si vážnou diagnózu!

Před několika měsíci se herečka Anička Kadeřávková (20) svěřila fanouškům s tím, že bojuje s těžce léčitelnou boreliózou. Až teď ale jela do Německa, aby se dozvěděla, jaká je přesná diagnóza nemoci!

7 fotek
Anička Kadeřávková, kterou diváci televize Nova dobře znají jako Rózinu Maléřovou ze seriálu Ulice, trpí už od svých sedmi let boreliózou, která se na podzim loňského roku po letech opět projevila. Čeští lékaři si ale bohužel s její léčbou nevěděli rady, a tak se sympatická blondýnka obrátila na soukromou kliniku v Německu.

Začátek prázdnin Anička oslavila na festivalu v Karlových Varech, odkud se ale brzy vydala rovnou na německou kliniku. Měla se dozvědět, co jí vlastně přesně je. „Dnes se dozvím přesnou diagnózu a návrh postupu léčby,“ napsala ve čtvrtek na sociální síť mladá herečka.

Jak to ale dopadlo, s tím se dosud nesvěřila. Herečka si ale stále zachovává svůj pověstný optimismus a dobrou náladu, a tak by na ní málokdo poznal, že ji trápí tak nepříjemné zdravotní problémy. Všichni její fanoušci a blízcí ale věří tomu, že vše dobře dopadne a nákladná léčba v zahraničí bude mít smysl.

Autor: bin

Diskuze