Aneta Krejčíková - 1
Zdroj: Profimedia
Krásné jméno

Hvězda Ulice Aneta Krejčíková se raduje z miminka: Chlapeček dostal krásné jméno!

6. 9. 2018

Herečka známá jako Gábina Pumrová ze seriálu Ulice, Aneta Krejčíková, před pár dny porodila chlapečka. Prozradila, jaké dostal jméno.

6 fotek
Herečka Aneta Krejčíková se minulý týden stala maminkou krásného chlapečka. Společně s přítelem Ondřejem Rančákem se z přírůstku do rodiny jistě velmi těší.

“Děkujeme za gratulace, jsme v pořádku, zdraví, spokojení, zamilovaní. Nevím, jak to popsat, je to neskutečný nášup emocí. Mám samozřejmě nejrkásnějšího a nejňuňavějšího chlapečka na světě. Jmenuje se Ben,“ prozradila novopečená maminka.

Fanoušci Ulice se budou muset bez herečky chvíli obejít. Její hereckou roli v seriálu teď vystřídá role maminky. "Děj kolem Gábiny Pumrové je nyní na několik dalších týdnů předtočen a pozdější dění postavu upozadí. O návratu Anety Krejčíkové do děje seriálu Ulice budeme včas informovat. Anetce především gratulujeme k nové životní roli maminky a přejeme jí i děťátku mnoho zdraví a nekonečnou spoustu krásných společných chvil," vzkazuje PR koordinátorka seriálu Kateřina Kotalová.

Autor: mk

Diskuze