Aneta Krejčíková - 1
Zdroj: Profimedia
Má to za pár

Hvězda Ulice Aneta Krejčíková promluvila o jménu pro dítě: Myslela jsem, že se s partnerem shodneme líp!

16. 8. 2018

Vybrat jméno pro miminko nemusí být vždy úplně jednoduché. Své o tom ví i půvabná těhulka Aneta Krejčíková (27), která se už brzy stane maminkou.

7 fotek
Představitelka seriálové Gábiny Pumrové už to má za pár. Aneta Krejčíková je v posledním trimestru, a tak jí co nevidět čeká její životní role – role rodiče. Pohlaví miminka si ale nechává pro sebe a když došlo i na otázku týkající se výběru jména, musela v tomto přiznat lehké neshody s partnerem Ondřejem.

„No, to byla docela válka. Myslela jsem si, že se shodneme líp. Než jsem otěhotněla, vypadalo to, že se
shodneme na všem, teď jsme se zasekli na jménech. Ale nechám si je pro sebe,“ napíná fanoušky hvězda Ulice.

Kromě výběru jména ji ale v těhotenství trápí hlavně hormonální výkyvy, se kterými se jako prvorodičku nikdy dosud nesetkala. „Probíhá to zvláštně. Nevolnosti jsem naštěstí neměla, ale chutě mám velké, hlavně na sladké. Asi se nám narodí metráček. A také poznávám, co dokážou hormony. Věc, která by mě normálně zamrzela, teď prožívám tak, že brečím, jako kdyby mi vyvraždili celou rodinu. Ale stejně intenzivně prožívám i hezké věci. Mám to teď náročný sama se sebou,“ přiznává herečka.

Aneta má většinu těhotenství už za sebou a její první porod se blíží. Aspoň ten skutečný. Před kamerou si jich zkusila už víc. Jeden i v Ulici jako studentka Gábina, když čekala Šímu. „Jo, ten jsem si moc užila (smích). Já už jsem porod točila asi čtyřikrát, takže jsem vlastně ostřílená rodička. Tak jsem moc zvědavá, jak si ho budu užívat v reálu,“ řekla Aneta, které budeme všichni držet palce, aby to všechno dobře dopadlo a miminko jí dělalo jenom samou radost!

Na novou řadu seriálu Ulice se můžete těšit už v pondělí 20. srpna v 18,25 hodin na TV Nova!

Autor: bin

Diskuze