Patrik Děrgel - 1
Zdroj: Profimedia
Má v tom jasno

Hvězda Tvojí Tváře Patrik Děrgel: Překvapivé vyjádření o rodině!

Už 1. září se objeví na obrazovkách TV Nova herec Patrik Děrgel (29) jako soutěžící v oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. Ještě před náročným natáčením byl ale s rodinou na dovolené a podle jeho slov pro něj právě rodina znamená opravdu smysl života!

6 fotek
Patrik Děrgel se na obrazovkách televize Nova před lety představil jako Vašek, partner Gábiny (Aneta Krejčíková) v seriálu Ulice. Teď se opět vrací, ale v úplně jiné roli, než jsou diváci zvyklý. Jde soutěžit do Tvojí tváře.

A tuhle pracovní nabídku, která rozhodně není pro žádné bábovky, vzal opravdu zodpovědně a rozhodl se před náročným natáčením patřičně načerpat síly. „Byli jsme v Portugalsku, měsíc jsme měli prázdniny, které jsem neměl asi pět let. Byli jsme tam surfovat, vzal jsem rodinu a kamarády a užili jsme si tam krásnou dovolenou, přišel jsem odpočatý, nabitý energií a natěšený, co se bude dít,“ pochlubil se Patrik.

U moře s ním byla i jeho partnerka, herečka Markéta Frösslová a ani ne dvouletý syn Vavřinec. Rodina je totiž pro herce více než důležitá. „Určitě bych chtěl dětí co nejvíce, dává mi to strašný smysl. Doma to vědí, takže bych byl rád, kdyby se nám časem rozrostla rodina,“ prozradil Super.cz s tím, že mít hodně potomků bere jako své životní poslání.

Na Patrika Děrgela a dalších sedm slavných soutěžících se těšte už příští sobotu ve 20,20 hodin na Nově!
 

Autor: bin

Diskuze