Krásné dítko

Hvězda Tvojí tváře Markéta Procházková ukázala tříměsíčního synka! FOTO

Na konci srpna hvězda Tvojí tváře Markéta Schimmerová Procházková (32) porodila syna Teodora. Nyní na sociální síti ukázala jeho fotku. Roste jako z vody.

3 fotky
Na Markétu Schimmerovou Procházkovou, která se kromě muzikálu živí také jako učitelka hudební výchovy, vzpomínají diváci nejčastěji díky jejímu vítěznému vystoupení, kdy to na pódiu rozjela v přestrojení za fenomenální německou kapelu Scooter.

Dne 24. srpna Markéta porodila syna Teodora. Nyní už je zase jako proutek a kromě prvorozeného synka se věnuje i práci. Nedávno vystoupila na benefičním koncertě ve prospěch Nadace na ochranu zvířat.

„Dříve jsem práci pro nadaci věnovala víc času, ale co mám malého syna, mám od veškerých akcí pauzu. Ale láska ke zvířatům přetrvává,“ řekla Markéta dle deníku Aha!. S dalšími umělci zpívala v pražském Rock Café songy patronky nadace Marty Kubišové (76). Koncert s podtitulem Děkujeme, Marto! byl věnován právě Kubišové. Ta totiž od roku 1992 pracuje ve prospěch opuštěných němých tváří.

Nedávno se Markéta na Instagramu pochlubila krásnou fotografií se svým synkem. Roste jako z vody a rodičům dělá jistě velkou radost. Jak se Markéta na sociální síti přiznala, bere Teodora všude s sebou.

Autor: mk

Diskuze